Open Air Cup 2018

1. a 4. - 6. července 2018

Rozpis zápasů

Číslo zápasu Datum a čas Kategorie Skupina Hřiště Domací Hosté Skóre
2018080001 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15A Hřiště 1 IBK Capitals Pardubice Haluzáci 5 : 11
2018080002 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15A Hřiště 2 Klub SPV Pardubice FBC Dobruška 1 : 5
2018080003 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15B Hřiště 3 Kavalíři IBK ŠÍDLOS Tygřík 1 : 9
2018080004 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15B Hřiště 4 FbC Skuteč IBK jELITA 1 : 2
2018080005 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15C Hřiště 5 SkoroChodof SCC SEMILY 5 : 2
2018080006 01.07.2018 08:30 B15 Skupina B15C Hřiště 6 FBC Dobruška II NIC VÍC 1 : 6
2018040001 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13A Hřiště 1 FbC Skuteč Tovačov 3 : 12
2018040002 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13A Hřiště 2 USK Akademik Cheb DDM Holice 4 : 4
2018040003 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13B Hřiště 3 FBC Dobruška FBC Lomnice 0 : 7
2018040004 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13B Hřiště 4 Acema Sparta Praha T.J. Sokol Náklo 9 : 1
2018040005 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13C Hřiště 5 DDM Holice B FBC Sokol Předměřice nad Labem 3 : 8
2018040006 01.07.2018 08:50 B13 Skupina B13C Hřiště 6 K1 Florbal Židenice FBC Dobruška II 7 : 2
2018090001 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11A Hřiště 1 IBK Hradec Králové FBC Dobruška 3 : 8
2018090002 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11A Hřiště 2 Tsunami Záhorská Bystrica FBŠ Jihlava 15 : 0
2018090003 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11B Hřiště 3 FBC Hrošíčci Dobré K1 Florbal Židenice 3 : 7
2018090004 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11B Hřiště 4 FBC Dobruška II FBC Lomnice 0 : 11
2018090005 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11C Hřiště 5 FBC Hrošíčci Dobré B FBC Dobruška III 3 : 4
2018090006 01.07.2018 09:10 U11 Skupina U11C Hřiště 6 FBC Hradečtí lvi Sion FbC Skuteč 14 : 1
2018100001 01.07.2018 09:30 G13 Skupina G13A Hřiště 3 FBC TJ Jablonné nad Orlicí FBC Dobruška 4 : 3
2018100002 01.07.2018 09:30 G13 Skupina G13A Hřiště 4 FA Dračice MŽ Znojemské pralinky 3 : 3
2018110001 01.07.2018 09:30 G15 Skupina G15A Hřiště 1 Cácorky Bk Real Roudnice 2 : 4
2018110002 01.07.2018 09:30 G15 Skupina G15A Hřiště 2 FBC Dobruška #FRAJERKY 3 : 8
2018120001 01.07.2018 09:30 Přípravka Skupina PA Hřiště 5 FBC Dobruška I FBC Dobruška IV 0 : 0
2018120002 01.07.2018 09:30 Přípravka Skupina PA Hřiště 6 FBC Dobruška II FBC Dobruška III 0 : 0
2018080007 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15A Hřiště 1 FbC Rokycany Klub SPV Pardubice 7 : 1
2018080008 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15A Hřiště 2 FBC Dobruška IBK Capitals Pardubice 5 : 6
2018080009 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15B Hřiště 3 IBK Watermelons FbC Skuteč 10 : 3
2018080010 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15B Hřiště 4 IBK jELITA Kavalíři 5 : 4
2018080011 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15C Hřiště 5 FBC Go-Go Horšovský Týn FBC Dobruška II 0 : 7
2018080012 01.07.2018 09:50 B15 Skupina B15C Hřiště 6 NIC VÍC SkoroChodof 6 : 6
2018040007 01.07.2018 10:10 B13 Skupina B13B Hřiště 1 Severní vítr Acema Sparta Praha 3 : 3
2018040008 01.07.2018 10:10 B13 Skupina B13B Hřiště 2 T.J. Sokol Náklo FBC Dobruška 2 : 3
2018040009 01.07.2018 10:10 B13 Skupina B13C Hřiště 3 Krušnohoráci ELITE K1 Florbal Židenice 3 : 5
2018040010 01.07.2018 10:10 B13 Skupina B13C Hřiště 4 FBC Dobruška II DDM Holice B 8 : 4
2018100003 01.07.2018 10:30 G13 Skupina G13A Hřiště 3 FA Tygřice MŽ FA Dračice MŽ 2 : 6
2018100004 01.07.2018 10:30 G13 Skupina G13A Hřiště 4 Znojemské pralinky FBC TJ Jablonné nad Orlicí 9 : 0
2018110003 01.07.2018 10:30 G15 Skupina G15A Hřiště 1 Bk Real Roudnice Orange FBC Dobruška 1 : 5
2018110004 01.07.2018 10:30 G15 Skupina G15A Hřiště 2 #FRAJERKY Cácorky 1 : 5
2018120003 01.07.2018 10:30 Přípravka Skupina PA Hřiště 5 FBC Dobruška I FBC Dobruška III 0 : 0
2018120004 01.07.2018 10:30 Přípravka Skupina PA Hřiště 6 FBC Dobruška II FBC Dobruška IV 0 : 0
2018080013 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15A Hřiště 1 Haluzáci FBC Dobruška 9 : 0
2018080014 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15A Hřiště 2 IBK Capitals Pardubice FbC Rokycany 4 : 10
2018080015 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15B Hřiště 3 IBK ŠÍDLOS Tygřík IBK jELITA 8 : 1
2018080016 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15B Hřiště 4 Kavalíři IBK Watermelons 3 : 5
2018080017 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15C Hřiště 5 SCC SEMILY NIC VÍC 3 : 6
2018080018 01.07.2018 10:50 B15 Skupina B15C Hřiště 6 SkoroChodof FBC Go-Go Horšovský Týn 17 : 2
2018040011 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13A Hřiště 1 FbC Skuteč DDM Holice 3 : 4
2018040012 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13A Hřiště 2 USK Akademik Cheb Tovačov 6 : 3
2018040013 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13B Hřiště 3 FBC Lomnice T.J. Sokol Náklo 6 : 1
2018040014 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13B Hřiště 4 FBC Dobruška Severní vítr 2 : 10
2018040015 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13C Hřiště 5 FBC Sokol Předměřice nad Labem FBC Dobruška II 8 : 0
2018040016 01.07.2018 11:10 B13 Skupina B13C Hřiště 6 DDM Holice B Krušnohoráci ELITE 8 : 13
2018090007 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11A Hřiště 1 IBK Hradec Králové FBŠ Jihlava 13 : 1
2018090008 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11A Hřiště 2 Tsunami Záhorská Bystrica FBC Dobruška 7 : 0
2018090009 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11B Hřiště 3 FBC Hrošíčci Dobré FBC Lomnice 6 : 2
2018090010 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11B Hřiště 4 FBC Dobruška II K1 Florbal Židenice 1 : 15
2018090011 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11C Hřiště 5 FBC Hrošíčci Dobré B FbC Skuteč 1 : 5
2018090012 01.07.2018 11:30 U11 Skupina U11C Hřiště 6 FBC Hradečtí lvi Sion FBC Dobruška III 8 : 0
2018100005 01.07.2018 11:50 G13 Skupina G13A Hřiště 3 FBC Dobruška Znojemské pralinky 0 : 7
2018100006 01.07.2018 11:50 G13 Skupina G13A Hřiště 4 FBC TJ Jablonné nad Orlicí FA Tygřice MŽ 1 : 2
2018110005 01.07.2018 11:50 G15 Skupina G15A Hřiště 1 Bk Real Roudnice #FRAJERKY 5 : 7
2018110006 01.07.2018 11:50 G15 Skupina G15A Hřiště 2 Cácorky Bk Real Roudnice Orange 6 : 1
2018120005 01.07.2018 11:50 Přípravka Skupina PA Hřiště 5 FBC Dobruška I FBC Dobruška II 0 : 0
2018120006 01.07.2018 11:50 Přípravka Skupina PA Hřiště 6 FBC Dobruška III FBC Dobruška IV 0 : 0
2018080019 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15A Hřiště 1 Klub SPV Pardubice IBK Capitals Pardubice 5 : 9
2018080020 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15A Hřiště 2 FbC Rokycany Haluzáci 6 : 6
2018080021 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15B Hřiště 3 FbC Skuteč Kavalíři 5 : 3
2018080022 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15B Hřiště 4 IBK Watermelons IBK ŠÍDLOS Tygřík 4 : 5
2018080023 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15C Hřiště 5 FBC Dobruška II SkoroChodof 6 : 7
2018080024 01.07.2018 12:10 B15 Skupina B15C Hřiště 6 FBC Go-Go Horšovský Týn SCC SEMILY 3 : 5
2018040017 01.07.2018 12:30 B13 Skupina B13B Hřiště 1 Acema Sparta Praha FBC Dobruška 8 : 4
2018040018 01.07.2018 12:30 B13 Skupina B13B Hřiště 2 Severní vítr FBC Lomnice 4 : 3
2018040019 01.07.2018 12:30 B13 Skupina B13C Hřiště 3 K1 Florbal Židenice DDM Holice B 8 : 5
2018040020 01.07.2018 12:30 B13 Skupina B13C Hřiště 4 Krušnohoráci ELITE FBC Sokol Předměřice nad Labem 4 : 2
2018100007 01.07.2018 12:50 G13 Skupina G13A Hřiště 3 FA Dračice MŽ FBC TJ Jablonné nad Orlicí 9 : 0
2018100008 01.07.2018 12:50 G13 Skupina G13A Hřiště 4 FA Tygřice MŽ FBC Dobruška 3 : 2
2018110007 01.07.2018 12:50 G15 Skupina G15A Hřiště 1 FBC Dobruška Cácorky 1 : 10
2018110008 01.07.2018 12:50 G15 Skupina G15A Hřiště 2 Bk Real Roudnice Orange Bk Real Roudnice 2 : 8
2018120007 01.07.2018 12:50 Přípravka Skupina PA Hřiště 5 FBC Dobruška I FBC Dobruška IV 0 : 0
2018120008 01.07.2018 12:50 Přípravka Skupina PA Hřiště 6 FBC Dobruška II FBC Dobruška III 0 : 0
2018080025 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15A Hřiště 1 FBC Dobruška FbC Rokycany 2 : 10
2018080026 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15A Hřiště 2 Haluzáci Klub SPV Pardubice 13 : 1
2018080027 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15B Hřiště 3 IBK jELITA IBK Watermelons 2 : 9
2018080028 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15B Hřiště 4 IBK ŠÍDLOS Tygřík FbC Skuteč 10 : 3
2018080029 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15C Hřiště 5 NIC VÍC FBC Go-Go Horšovský Týn 16 : 1
2018080030 01.07.2018 13:10 B15 Skupina B15C Hřiště 6 SCC SEMILY FBC Dobruška II 1 : 4
2018040021 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13A Hřiště 1 FbC Skuteč USK Akademik Cheb 0 : 10
2018040022 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13A Hřiště 2 DDM Holice Tovačov 3 : 9
2018040023 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13B Hřiště 3 T.J. Sokol Náklo Severní vítr 2 : 14
2018040024 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13B Hřiště 4 FBC Lomnice Acema Sparta Praha 6 : 4
2018040025 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13C Hřiště 5 FBC Dobruška II Krušnohoráci ELITE 3 : 5
2018040026 01.07.2018 13:30 B13 Skupina B13C Hřiště 6 FBC Sokol Předměřice nad Labem K1 Florbal Židenice 6 : 6
2018090013 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11A Hřiště 1 IBK Hradec Králové Tsunami Záhorská Bystrica 1 : 6
2018090014 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11A Hřiště 2 FBŠ Jihlava FBC Dobruška 2 : 14
2018090015 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11B Hřiště 3 FBC Hrošíčci Dobré FBC Dobruška II 11 : 1
2018090016 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11B Hřiště 4 FBC Lomnice K1 Florbal Židenice 3 : 6
2018090017 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11C Hřiště 5 FBC Hrošíčci Dobré B FBC Hradečtí lvi Sion 0 : 13
2018090018 01.07.2018 13:50 U11 Skupina U11C Hřiště 6 FbC Skuteč FBC Dobruška III 4 : 4
2018100009 01.07.2018 14:10 G13 Skupina G13A Hřiště 3 Znojemské pralinky FA Tygřice MŽ 10 : 2
2018100010 01.07.2018 14:10 G13 Skupina G13A Hřiště 4 FBC Dobruška FA Dračice MŽ 6 : 6
2018110009 01.07.2018 14:10 G15 Skupina G15A Hřiště 1 #FRAJERKY Bk Real Roudnice Orange 12 : 1
2018110010 01.07.2018 14:10 G15 Skupina G15A Hřiště 2 Bk Real Roudnice FBC Dobruška 3 : 2
2018120009 01.07.2018 14:10 Přípravka Skupina PA Hřiště 5 FBC Dobruška I FBC Dobruška III 0 : 0
2018120010 01.07.2018 14:10 Přípravka Skupina PA Hřiště 6 FBC Dobruška II FBC Dobruška IV 0 : 0
2018040027 01.07.2018 14:30 B13 1/8 finále Hřiště 5 FBC Lomnice FbC Skuteč 11 : 1
2018040028 01.07.2018 14:30 B13 1/8 finále Hřiště 6 Krušnohoráci ELITE FBC Dobruška 5 : 0
2018080031 01.07.2018 14:30 B15 1/8 finále Hřiště 1 IBK Watermelons FBC Dobruška 8 : 2
2018080032 01.07.2018 14:30 B15 1/8 finále Hřiště 2 SkoroChodof FbC Skuteč 4 : 5
2018080033 01.07.2018 14:30 B15 1/8 finále Hřiště 3 IBK Capitals Pardubice SCC SEMILY 9 : 8
2018080034 01.07.2018 14:30 B15 1/8 finále Hřiště 4 IBK jELITA FBC Dobruška II 1 : 3
2018040029 01.07.2018 14:50 B13 1/8 finále Hřiště 1 DDM Holice FBC Dobruška II 5 : 0
2018040030 01.07.2018 14:50 B13 1/8 finále Hřiště 2 Acema Sparta Praha FBC Sokol Předměřice nad Labem 5 : 6
2018090019 01.07.2018 14:50 U11 1/8 finále Hřiště 3 FBC Hrošíčci Dobré FBŠ Jihlava 20 : 0
2018090020 01.07.2018 14:50 U11 1/8 finále Hřiště 4 FBC Dobruška III FBC Dobruška II 5 : 4
2018090021 01.07.2018 14:50 U11 1/8 finále Hřiště 5 IBK Hradec Králové FBC Hrošíčci Dobré B 6 : 7
2018090022 01.07.2018 14:50 U11 1/8 finále Hřiště 6 FBC Lomnice FbC Skuteč 7 : 4
2018100011 01.07.2018 15:10 G13 1/4 finále Hřiště 2 FBC TJ Jablonné nad Orlicí FBC Dobruška 2 : 4
2018110011 01.07.2018 15:10 G15 1/4 finále Hřiště 1 FBC Dobruška Bk Real Roudnice Orange 5 : 1
2018120011 01.07.2018 15:10 Přípravka Skupina PA Hřiště 3 FBC Dobruška I FBC Dobruška II 0 : 0
2018120012 01.07.2018 15:10 Přípravka Skupina PA Hřiště 4 FBC Dobruška III FBC Dobruška IV 0 : 0
2018040031 01.07.2018 15:30 B13 1/4 finále Hřiště 5 USK Akademik Cheb FBC Lomnice 7 : 5
2018040032 01.07.2018 15:30 B13 1/4 finále Hřiště 6 Severní vítr Krušnohoráci ELITE 8 : 4
2018080035 01.07.2018 15:30 B15 1/4 finále Hřiště 1 Haluzáci IBK Watermelons 5 : 6
2018080036 01.07.2018 15:30 B15 1/4 finále Hřiště 2 IBK ŠÍDLOS Tygřík FbC Skuteč 7 : 4
2018080037 01.07.2018 15:30 B15 1/4 finále Hřiště 3 NIC VÍC IBK Capitals Pardubice 9 : 1
2018080038 01.07.2018 15:30 B15 1/4 finále Hřiště 4 FbC Rokycany FBC Dobruška II 6 : 2
2018040033 01.07.2018 15:50 B13 1/4 finále Hřiště 1 K1 Florbal Židenice DDM Holice 6 : 2
2018040034 01.07.2018 15:50 B13 1/4 finále Hřiště 2 Tovačov FBC Sokol Předměřice nad Labem 5 : 3
2018090023 01.07.2018 15:50 U11 1/4 finále Hřiště 3 Tsunami Záhorská Bystrica FBC Hrošíčci Dobré 3 : 7
2018090024 01.07.2018 15:50 U11 1/4 finále Hřiště 4 K1 Florbal Židenice FBC Dobruška III 15 : 1
2018090025 01.07.2018 15:50 U11 1/4 finále Hřiště 5 FBC Hradečtí lvi Sion FBC Hrošíčci Dobré B 17 : 0
2018090026 01.07.2018 15:50 U11 1/4 finále Hřiště 6 FBC Dobruška FBC Lomnice 3 : 7
2018100012 01.07.2018 16:10 G13 Semifinále Hřiště 3 Znojemské pralinky FBC Dobruška 7 : 0
2018100013 01.07.2018 16:10 G13 Semifinále Hřiště 4 FA Dračice MŽ FA Tygřice MŽ 8 : 1
2018110012 01.07.2018 16:10 G15 Semifinále Hřiště 1 Cácorky FBC Dobruška 3 : 2
2018110013 01.07.2018 16:10 G15 Semifinále Hřiště 2 Bk Real Roudnice #FRAJERKY 2 : 6
2018040035 01.07.2018 16:30 B13 Semifinále Hřiště 3 USK Akademik Cheb Severní vítr 6 : 5
2018040036 01.07.2018 16:30 B13 Semifinále Hřiště 4 K1 Florbal Židenice Tovačov 3 : 8
2018080039 01.07.2018 16:30 B15 Semifinále Hřiště 1 IBK Watermelons IBK ŠÍDLOS Tygřík 7 : 1
2018080040 01.07.2018 16:30 B15 Semifinále Hřiště 2 NIC VÍC FbC Rokycany 1 : 5
2018090027 01.07.2018 16:30 U11 Semifinále Hřiště 5 FBC Hrošíčci Dobré K1 Florbal Židenice 3 : 7
2018090028 01.07.2018 16:30 U11 Semifinále Hřiště 6 FBC Hradečtí lvi Sion FBC Lomnice 8 : 5
2018100014 01.07.2018 16:50 G13 o 3.místo Hřiště 4 FBC Dobruška FA Tygřice MŽ 6 : 4
2018100015 01.07.2018 16:50 G13 Finále Hřiště 3 Znojemské pralinky FA Dračice MŽ 11 : 3
2018110014 01.07.2018 16:50 G15 o 3.místo Hřiště 2 FBC Dobruška Bk Real Roudnice 2 : 3
2018110015 01.07.2018 16:50 G15 Finále Hřiště 1 Cácorky #FRAJERKY 8 : 6
2018040037 01.07.2018 17:10 B13 o 3.místo Hřiště 4 Severní vítr K1 Florbal Židenice 5 : 6
2018040038 01.07.2018 17:10 B13 Finále Hřiště 3 USK Akademik Cheb Tovačov 5 : 7
2018080041 01.07.2018 17:10 B15 o 3.místo Hřiště 5 IBK ŠÍDLOS Tygřík NIC VÍC 8 : 5
2018080042 01.07.2018 17:10 B15 Finále Hřiště 1 IBK Watermelons FbC Rokycany 4 : 6
2018090029 01.07.2018 17:10 U11 Finále Hřiště 3 K1 Florbal Židenice FBC Hradečtí lvi Sion 4 : 5
2018090030 01.07.2018 17:10 U11 o 3.místo Hřiště 6 FBC Hrošíčci Dobré FBC Lomnice 9 : 5
2018000001 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAA Hřiště 1 Špindl Ubals IBK Prešovský Tlak 5 : 4
2018000002 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAB Hřiště 2 DRACI s vidlema Legendárná Crew 3 : 9
2018000003 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAC Hřiště 3 Růžoví kulíšci Pop a Šrot 3 : 5
2018000004 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAD Hřiště 4 Morgan Boys Spojené síly 10 : 6
2018000005 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAE Hřiště 5 Skurut Hai IBK Velký Špatný 12 : 2
2018000006 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAF Hřiště 6 Ašanti v deliriu Mimoni 4 : 4
2018000007 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAG Hřiště 7 (J)elita ze střídačky Poslanci 8 : 3
2018000008 05.07.2018 08:30 Muži Skupina MAH Hřiště 8 Hmoždinky ve zdi Stará škola 5 : 1
2018000009 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAA Hřiště 1 Vo co ti de? AIK Kattohaikaras Gray 0 : 5
2018000010 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAB Hřiště 2 Three Ponor Domination Monkeys 5 : 4
2018000011 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAC Hřiště 3 IBK Fatmani FBC Králíky 6 : 7
2018000012 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAD Hřiště 4 FBC Lions GFC 5 : 2
2018000013 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAE Hřiště 5 Kluci Z Hor AIK Kattohaikaras Green 4 : 7
2018000014 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAF Hřiště 6 FORZA by Swenbee.cz Drobci GKS 11 : 3
2018000015 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAG Hřiště 7 IBK Kostomlaty Fbc Mistrovice 9 : 3
2018000016 05.07.2018 08:50 Muži Skupina MAH Hřiště 8 Mischmeister P BEZ LIMITU 2 : 8
2018000017 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAI Hřiště 1 Hulící četa IRL Brankodrtiči 4 : 7
2018000018 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAJ Hřiště 2 Betálná Trefa Mušketýři 6 : 6
2018000019 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAK Hřiště 3 PSKJ Power Of Deaf 8 : 3
2018000020 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAL Hřiště 4 Pink Ladies A Š jako ŠKRRR 6 : 4
2018000021 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAM Hřiště 5 Jaroměř Jäger Bros 6 : 4
2018000022 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAN Hřiště 6 IBK Čuláci Neslušný chlapci 15 : 1
2018000023 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Katowice GKS Ruce v bok 5 : 4
2018000024 05.07.2018 09:10 Muži Skupina MAP Hřiště 8 IBK Jašťurky Šmrdláci 9 : 7
2018000025 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAI Hřiště 1 Fbc Orel pil si Blackhawks Moravia 8 : 4
2018000026 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAJ Hřiště 2 Kanárci Excellent E 3 : 5
2018000027 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAK Hřiště 3 Brokolice Skalice Fbc Pohořelice 9 : 4
2018000028 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAL Hřiště 4 Slavoj Hafani Brno 8 : 5
2018000029 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAM Hřiště 5 Brokolice CKUNDY 4 : 10
2018000030 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAN Hřiště 6 Růžena Meruňková squad IBK Krocani 4 : 3
2018000031 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Bimboost Fénix 6 : 4
2018000032 05.07.2018 09:30 Muži Skupina MAP Hřiště 8 Las Plantas Hegešáci 7 : 3
2018000033 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 IBK Nepijem Kolibříci 12 : 2
2018000034 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAR Hřiště 2 Výbojní Bobři Náchod Bohužel Děkuju Prosím 1 : 6
2018000035 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAS Hřiště 3 Jedi knights Zilvar 7 : 4
2018000036 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAT Hřiště 4 Homolkovi vepři TJ Sokol Roveň 10 : 7
2018000037 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAU Hřiště 5 PoRumuMiJeZle Krakonoš team 7 : 1
2018000038 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAV Hřiště 6 Rosnické Slívy Pink Panters 10 : 2
2018000039 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAW Hřiště 7 Fk Slatina Rz600 7 : 2
2018000040 05.07.2018 09:50 Muži Skupina MAX Hřiště 8 Prdat mrdel Ušáci z Bolky 9 : 5
2018000041 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 Vadivci ČERMÁCI 2 : 8
2018000042 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAR Hřiště 2 Narvanej žigulik fbc Božkov rum 4 : 4
2018000043 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAS Hřiště 3 IBK Drömlag Filtráčci 5 : 0
2018000044 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAT Hřiště 4 DYNAMO Pivovar Hexadecimální Flowtci 7 : 0
2018000045 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAU Hřiště 5 Koněprdelpůlky Gymnázium Jiřího Halami/y 7 : 7
2018000046 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAV Hřiště 6 Legendy Gmbh FBC Červená voda 4 : 4
2018000047 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAW Hřiště 7 Vlci Tatran Kostelec FRC Mikulov 5 : 6
2018000048 05.07.2018 10:10 Muži Skupina MAX Hřiště 8 Pohodáři IBF Flamingó 2 : 5
2018000049 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MAY Hřiště 1 Nimble Old Man Krásní a nezkrotní 7 : 0
2018000050 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MAZ Hřiště 2 Jarozvěř Pivoa Rumpijem 5 : 2
2018000051 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBA Hřiště 3 Draci Sépiáci 6 : 7
2018000052 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBB Hřiště 4 ZaStykVše Vožungři 4 : 2
2018000053 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Pojď mi Hop Krásní a nezkrotní Oldies 18 : 0
2018000054 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBD Hřiště 6 IBK TurboSkunk Pokrupovi koně 2 : 0
2018000055 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBE Hřiště 7 Wrecking Boyzz SK Pohoří A++ 8 : 4
2018000056 05.07.2018 10:30 Muži Skupina MBF Hřiště 8 FBC Barbaři White Flying Rabbits 1 : 6
2018000057 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MAY Hřiště 1 FBK Bulánci Divoký Tučňáci 4 : 7
2018000058 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MAZ Hřiště 2 IBK Prešovský Beton Fbc Drinkteam 6 : 3
2018000059 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBA Hřiště 3 DNN FreakS 4 : 1
2018000060 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBB Hřiště 4 Antiplayers Dobruška IBK Bačus 2 : 10
2018000061 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Pink Ladies B Dobrej Fórek 10 : 2
2018000062 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBD Hřiště 6 Sršni FBC Dušan Goga 2 : 6
2018000063 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBE Hřiště 7 Mladá krv FTC Lejto 3 : 12
2018000064 05.07.2018 10:50 Muži Skupina MBF Hřiště 8 SK Skalka IBK Boskovická Střela 3 : 2
2018000065 05.07.2018 11:10 Muži Skupina MAA Hřiště 5 Špindl Ubals AIK Kattohaikaras Gray 7 : 6
2018000066 05.07.2018 11:10 Muži Skupina MAB Hřiště 6 DRACI s vidlema Domination Monkeys 5 : 8
2018000067 05.07.2018 11:10 Muži Skupina MAC Hřiště 7 Růžoví kulíšci FBC Králíky 4 : 4
2018000068 05.07.2018 11:10 Muži Skupina MAD Hřiště 8 Morgan Boys GFC 3 : 6
2018020001 05.07.2018 11:10 Veteráni Skupina VA Hřiště 1 SHOW MUST GO ON Final countdown 4 : 1
2018020002 05.07.2018 11:10 Veteráni Skupina VA Hřiště 2 Vo co ti de? Legendy FBC Dobré 4 : 6
2018020003 05.07.2018 11:10 Veteráni Skupina VB Hřiště 3 Meteor BB Tým 3 : 3
2018020004 05.07.2018 11:10 Veteráni Skupina VB Hřiště 4 Medvědi Žacléř FbÚ Renegades 2 : 6
2018000069 05.07.2018 11:30 Muži Skupina MAE Hřiště 5 Skurut Hai AIK Kattohaikaras Green 6 : 3
2018000070 05.07.2018 11:30 Muži Skupina MAF Hřiště 6 Ašanti v deliriu Drobci GKS 5 : 3
2018000071 05.07.2018 11:30 Muži Skupina MAG Hřiště 7 (J)elita ze střídačky Fbc Mistrovice 9 : 4
2018000072 05.07.2018 11:30 Muži Skupina MAH Hřiště 8 Hmoždinky ve zdi BEZ LIMITU 5 : 5
2018010001 05.07.2018 11:30 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Lassie's snout Plačky 0 : 4
2018010002 05.07.2018 11:30 Ženy Skupina FB Hřiště 2 Lamas FBC VodkaSFrantou 1 : 7
2018010003 05.07.2018 11:30 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Jolandy Fň Rumové víly 2 : 3
2018010004 05.07.2018 11:30 Ženy Skupina FD Hřiště 4 Slepičí gang Spice Girls 3 : 3
2018000073 05.07.2018 11:50 Muži Skupina MAA Hřiště 5 Vo co ti de? IBK Prešovský Tlak 2 : 3
2018000074 05.07.2018 11:50 Muži Skupina MAB Hřiště 6 Three Ponor Legendárná Crew 3 : 12
2018000075 05.07.2018 11:50 Muži Skupina MAC Hřiště 7 IBK Fatmani Pop a Šrot 3 : 6
2018000076 05.07.2018 11:50 Muži Skupina MAD Hřiště 8 FBC Lions Spojené síly 6 : 1
2018010005 05.07.2018 11:50 Ženy Skupina FE Hřiště 1 CAPTAIN BOŽKOV CREW Protivný & Sprostý 5 : 1
2018010006 05.07.2018 11:50 Ženy Skupina FF Hřiště 2 Praštěný hokejky Ztraceno v upgradu 4 : 0
2018010007 05.07.2018 11:50 Ženy Skupina FG Hřiště 3 DEJ SI DVACET Pussynky 10 : 2
2018010008 05.07.2018 11:50 Ženy Skupina FH Hřiště 4 Jolandy Bž Šťávy 6 : 1
2018000077 05.07.2018 12:10 Muži Skupina MAE Hřiště 5 Kluci Z Hor IBK Velký Špatný 6 : 5
2018000078 05.07.2018 12:10 Muži Skupina MAF Hřiště 6 FORZA by Swenbee.cz Mimoni 9 : 5
2018000079 05.07.2018 12:10 Muži Skupina MAG Hřiště 7 IBK Kostomlaty Poslanci 11 : 1
2018000080 05.07.2018 12:10 Muži Skupina MAH Hřiště 8 Mischmeister P Stará škola 3 : 7
2018010009 05.07.2018 12:10 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Viking bitches Lineárně Nezávislé 2 : 4
2018010010 05.07.2018 12:10 Ženy Skupina FB Hřiště 2 Galantní jelínci GUMOVÝ KAČENY 14 : 0
2018010011 05.07.2018 12:10 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Gothaj v sandálech Kačky 3 : 3
2018010012 05.07.2018 12:10 Ženy Skupina FD Hřiště 4 FbC Sokol Předměřice Funny Dements 0 : 10
2018000081 05.07.2018 12:30 Muži Skupina MAI Hřiště 5 Hulící četa Blackhawks Moravia 3 : 2
2018000082 05.07.2018 12:30 Muži Skupina MAJ Hřiště 6 Betálná Trefa Excellent E 12 : 8
2018000083 05.07.2018 12:30 Muži Skupina MAK Hřiště 7 PSKJ Fbc Pohořelice 7 : 1
2018000084 05.07.2018 12:30 Muži Skupina MAL Hřiště 8 Pink Ladies A Hafani Brno 4 : 4
2018010013 05.07.2018 12:30 Ženy Skupina FE Hřiště 1 Hrošandy Kokosáci 2 : 8
2018010014 05.07.2018 12:30 Ženy Skupina FF Hřiště 2 Holky Sextraligy SuperGirls 5 : 3
2018010015 05.07.2018 12:30 Ženy Skupina FG Hřiště 3 Wonder Women Kinder 5 : 8
2018010016 05.07.2018 12:30 Ženy Skupina FH Hřiště 4 Pachys Gerontes DžúPínat 1 : 6
2018000085 05.07.2018 12:50 Muži Skupina MAM Hřiště 5 Jaroměř CKUNDY 4 : 4
2018000086 05.07.2018 12:50 Muži Skupina MAN Hřiště 6 IBK Čuláci IBK Krocani 7 : 8
2018000087 05.07.2018 12:50 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Katowice GKS Fénix 6 : 5
2018000088 05.07.2018 12:50 Muži Skupina MAP Hřiště 8 IBK Jašťurky Hegešáci 6 : 4
2018020005 05.07.2018 12:50 Veteráni Skupina VA Hřiště 1 SPEEDY HLISTY Vo co ti de? Legendy 9 : 3
2018020006 05.07.2018 12:50 Veteráni Skupina VA Hřiště 2 FBC Dobré SHOW MUST GO ON 2 : 5
2018020007 05.07.2018 12:50 Veteráni Skupina VB Hřiště 3 FBC PAPPASGEORGIOS Medvědi Žacléř 3 : 6
2018020008 05.07.2018 12:50 Veteráni Skupina VB Hřiště 4 FbÚ Renegades Meteor 3 : 4
2018000089 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAI Hřiště 1 Fbc Orel pil si IRL Brankodrtiči 3 : 6
2018000090 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAJ Hřiště 2 Kanárci Mušketýři 3 : 3
2018000091 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAK Hřiště 3 Brokolice Skalice Power Of Deaf 5 : 6
2018000092 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAL Hřiště 4 Slavoj Š jako ŠKRRR 4 : 6
2018000093 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAM Hřiště 5 Brokolice Jäger Bros 6 : 0
2018000094 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAN Hřiště 6 Růžena Meruňková squad Neslušný chlapci 5 : 2
2018000095 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Bimboost Ruce v bok 6 : 0
2018000096 05.07.2018 13:10 Muži Skupina MAP Hřiště 8 Las Plantas Šmrdláci 8 : 3
2018000097 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 IBK Nepijem ČERMÁCI 6 : 2
2018000098 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAR Hřiště 2 Výbojní Bobři Náchod fbc Božkov rum 4 : 3
2018000099 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAS Hřiště 3 Jedi knights Filtráčci 5 : 0
2018000100 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAT Hřiště 4 Homolkovi vepři Hexadecimální Flowtci 12 : 1
2018000101 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAU Hřiště 5 PoRumuMiJeZle Gymnázium Jiřího Halami/y 7 : 1
2018000102 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAV Hřiště 6 Rosnické Slívy FBC Červená voda 9 : 5
2018000103 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAW Hřiště 7 Fk Slatina FRC Mikulov 6 : 6
2018000104 05.07.2018 13:30 Muži Skupina MAX Hřiště 8 Prdat mrdel IBF Flamingó 7 : 3
2018000105 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 Vadivci Kolibříci 6 : 2
2018000106 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAR Hřiště 2 Narvanej žigulik Bohužel Děkuju Prosím 6 : 9
2018000107 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAS Hřiště 3 IBK Drömlag Zilvar 4 : 2
2018000108 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAT Hřiště 4 DYNAMO Pivovar TJ Sokol Roveň 11 : 6
2018000109 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAU Hřiště 5 Koněprdelpůlky Krakonoš team 5 : 6
2018000110 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAV Hřiště 6 Legendy Gmbh Pink Panters 4 : 3
2018000111 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAW Hřiště 7 Vlci Tatran Kostelec Rz600 3 : 2
2018000112 05.07.2018 13:50 Muži Skupina MAX Hřiště 8 Pohodáři Ušáci z Bolky 2 : 11
2018000113 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MAY Hřiště 1 Nimble Old Man Divoký Tučňáci 13 : 0
2018000114 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MAZ Hřiště 2 Jarozvěř Fbc Drinkteam 6 : 2
2018000115 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBA Hřiště 3 Draci FreakS 9 : 8
2018000116 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBB Hřiště 4 ZaStykVše IBK Bačus 2 : 6
2018000117 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Pojď mi Hop Dobrej Fórek 19 : 1
2018000118 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBD Hřiště 6 IBK TurboSkunk FBC Dušan Goga 5 : 5
2018000119 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBE Hřiště 7 Wrecking Boyzz FTC Lejto 8 : 6
2018000120 05.07.2018 14:10 Muži Skupina MBF Hřiště 8 FBC Barbaři IBK Boskovická Střela 2 : 5
2018000121 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MAY Hřiště 1 FBK Bulánci Krásní a nezkrotní 1 : 0
2018000122 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MAZ Hřiště 2 IBK Prešovský Beton Pivoa Rumpijem 4 : 5
2018000123 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBA Hřiště 3 DNN Sépiáci 3 : 2
2018000124 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBB Hřiště 4 Antiplayers Dobruška Vožungři 2 : 2
2018000125 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Pink Ladies B Krásní a nezkrotní Oldies 8 : 3
2018000126 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBD Hřiště 6 Sršni Pokrupovi koně 4 : 5
2018000127 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBE Hřiště 7 Mladá krv SK Pohoří A++ 1 : 1
2018000128 05.07.2018 14:30 Muži Skupina MBF Hřiště 8 SK Skalka White Flying Rabbits 3 : 4
2018000129 05.07.2018 14:50 Muži Skupina MAA Hřiště 5 Špindl Ubals Vo co ti de? 11 : 4
2018000130 05.07.2018 14:50 Muži Skupina MAB Hřiště 6 DRACI s vidlema Three Ponor 6 : 1
2018000131 05.07.2018 14:50 Muži Skupina MAC Hřiště 7 Růžoví kulíšci IBK Fatmani 4 : 8
2018000132 05.07.2018 14:50 Muži Skupina MAD Hřiště 8 Morgan Boys FBC Lions 3 : 3
2018020009 05.07.2018 14:50 Veteráni Skupina VA Hřiště 1 Final countdown FBC Dobré 1 : 5
2018020010 05.07.2018 14:50 Veteráni Skupina VA Hřiště 2 SHOW MUST GO ON SPEEDY HLISTY 4 : 7
2018020011 05.07.2018 14:50 Veteráni Skupina VB Hřiště 3 BB Tým FbÚ Renegades 8 : 4
2018020012 05.07.2018 14:50 Veteráni Skupina VB Hřiště 4 Meteor FBC PAPPASGEORGIOS 8 : 0
2018000133 05.07.2018 15:10 Muži Skupina MAE Hřiště 5 Skurut Hai Kluci Z Hor 8 : 2
2018000134 05.07.2018 15:10 Muži Skupina MAF Hřiště 6 Ašanti v deliriu FORZA by Swenbee.cz 5 : 7
2018000135 05.07.2018 15:10 Muži Skupina MAG Hřiště 7 (J)elita ze střídačky IBK Kostomlaty 9 : 6
2018000136 05.07.2018 15:10 Muži Skupina MAH Hřiště 8 Hmoždinky ve zdi Mischmeister P 14 : 2
2018010017 05.07.2018 15:10 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Lassie's snout Lineárně Nezávislé 6 : 3
2018010018 05.07.2018 15:10 Ženy Skupina FB Hřiště 2 Lamas GUMOVÝ KAČENY 11 : 2
2018010019 05.07.2018 15:10 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Jolandy Fň Kačky 14 : 4
2018010020 05.07.2018 15:10 Ženy Skupina FD Hřiště 4 Slepičí gang Funny Dements 5 : 4
2018000137 05.07.2018 15:30 Muži Skupina MAA Hřiště 5 AIK Kattohaikaras Gray IBK Prešovský Tlak 6 : 3
2018000138 05.07.2018 15:30 Muži Skupina MAB Hřiště 6 Domination Monkeys Legendárná Crew 2 : 7
2018000139 05.07.2018 15:30 Muži Skupina MAC Hřiště 7 FBC Králíky Pop a Šrot 4 : 3
2018000140 05.07.2018 15:30 Muži Skupina MAD Hřiště 8 GFC Spojené síly 6 : 6
2018010021 05.07.2018 15:30 Ženy Skupina FE Hřiště 1 CAPTAIN BOŽKOV CREW Kokosáci 3 : 2
2018010022 05.07.2018 15:30 Ženy Skupina FF Hřiště 2 Praštěný hokejky SuperGirls 6 : 4
2018010023 05.07.2018 15:30 Ženy Skupina FG Hřiště 3 DEJ SI DVACET Kinder 7 : 6
2018010024 05.07.2018 15:30 Ženy Skupina FH Hřiště 4 Jolandy Bž DžúPínat 2 : 3
2018000141 05.07.2018 15:50 Muži Skupina MAE Hřiště 5 AIK Kattohaikaras Green IBK Velký Špatný 6 : 3
2018000142 05.07.2018 15:50 Muži Skupina MAF Hřiště 6 Drobci GKS Mimoni 3 : 3
2018000143 05.07.2018 15:50 Muži Skupina MAG Hřiště 7 Fbc Mistrovice Poslanci 3 : 6
2018000144 05.07.2018 15:50 Muži Skupina MAH Hřiště 8 BEZ LIMITU Stará škola 6 : 5
2018010025 05.07.2018 15:50 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Viking bitches Plačky 3 : 6
2018010026 05.07.2018 15:50 Ženy Skupina FB Hřiště 2 Galantní jelínci FBC VodkaSFrantou 5 : 3
2018010027 05.07.2018 15:50 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Gothaj v sandálech Rumové víly 1 : 5
2018010028 05.07.2018 15:50 Ženy Skupina FD Hřiště 4 FbC Sokol Předměřice Spice Girls 0 : 4
2018000145 05.07.2018 16:10 Muži Skupina MAI Hřiště 5 Hulící četa Fbc Orel pil si 3 : 9
2018000146 05.07.2018 16:10 Muži Skupina MAJ Hřiště 6 Betálná Trefa Kanárci 8 : 1
2018000147 05.07.2018 16:10 Muži Skupina MAK Hřiště 7 PSKJ Brokolice Skalice 12 : 3
2018000148 05.07.2018 16:10 Muži Skupina MAL Hřiště 8 Pink Ladies A Slavoj 4 : 6
2018010029 05.07.2018 16:10 Ženy Skupina FE Hřiště 1 Hrošandy Protivný & Sprostý 6 : 2
2018010030 05.07.2018 16:10 Ženy Skupina FF Hřiště 2 Holky Sextraligy Ztraceno v upgradu 7 : 0
2018010031 05.07.2018 16:10 Ženy Skupina FG Hřiště 3 Wonder Women Pussynky 5 : 4
2018010032 05.07.2018 16:10 Ženy Skupina FH Hřiště 4 Pachys Gerontes Šťávy 5 : 0
2018000149 05.07.2018 16:30 Muži Skupina MAM Hřiště 5 Jaroměř Brokolice 6 : 4
2018000150 05.07.2018 16:30 Muži Skupina MAN Hřiště 6 IBK Čuláci Růžena Meruňková squad 6 : 3
2018000151 05.07.2018 16:30 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Katowice GKS Bimboost 6 : 3
2018000152 05.07.2018 16:30 Muži Skupina MAP Hřiště 8 IBK Jašťurky Las Plantas 4 : 9
2018020013 05.07.2018 16:30 Veteráni Skupina VA Hřiště 1 Vo co ti de? Legendy SHOW MUST GO ON 4 : 6
2018020014 05.07.2018 16:30 Veteráni Skupina VA Hřiště 2 SPEEDY HLISTY Final countdown 11 : 0
2018020015 05.07.2018 16:30 Veteráni Skupina VB Hřiště 3 Medvědi Žacléř Meteor 3 : 7
2018020016 05.07.2018 16:30 Veteráni Skupina VB Hřiště 4 FBC PAPPASGEORGIOS BB Tým 1 : 2
2018000153 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAI Hřiště 1 Blackhawks Moravia IRL Brankodrtiči 2 : 8
2018000154 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAJ Hřiště 2 Excellent E Mušketýři 8 : 5
2018000155 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAK Hřiště 3 Fbc Pohořelice Power Of Deaf 8 : 3
2018000156 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAL Hřiště 4 Hafani Brno Š jako ŠKRRR 4 : 7
2018000157 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAM Hřiště 5 CKUNDY Jäger Bros 10 : 3
2018000158 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAN Hřiště 6 IBK Krocani Neslušný chlapci 9 : 4
2018000159 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAO Hřiště 7 Fénix Ruce v bok 10 : 3
2018000160 05.07.2018 16:50 Muži Skupina MAP Hřiště 8 Hegešáci Šmrdláci 6 : 5
2018000161 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 IBK Nepijem Vadivci 10 : 4
2018000162 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAR Hřiště 2 Výbojní Bobři Náchod Narvanej žigulik 4 : 4
2018000163 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAS Hřiště 3 Jedi knights IBK Drömlag 7 : 1
2018000164 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAT Hřiště 4 Homolkovi vepři DYNAMO Pivovar 4 : 5
2018000165 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAU Hřiště 5 PoRumuMiJeZle Koněprdelpůlky 5 : 3
2018000166 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAV Hřiště 6 Rosnické Slívy Legendy Gmbh 10 : 3
2018000167 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAW Hřiště 7 Fk Slatina Vlci Tatran Kostelec 7 : 3
2018000168 05.07.2018 17:10 Muži Skupina MAX Hřiště 8 Prdat mrdel Pohodáři 12 : 3
2018000169 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAQ Hřiště 1 ČERMÁCI Kolibříci 12 : 3
2018000170 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAR Hřiště 2 fbc Božkov rum Bohužel Děkuju Prosím 2 : 3
2018000171 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAS Hřiště 3 Filtráčci Zilvar 0 : 5
2018000172 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAT Hřiště 4 Hexadecimální Flowtci TJ Sokol Roveň 7 : 7
2018000173 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAU Hřiště 5 Gymnázium Jiřího Halami/y Krakonoš team 4 : 5
2018000174 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAV Hřiště 6 FBC Červená voda Pink Panters 2 : 6
2018000175 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAW Hřiště 7 FRC Mikulov Rz600 5 : 1
2018000176 05.07.2018 17:30 Muži Skupina MAX Hřiště 8 IBF Flamingó Ušáci z Bolky 3 : 3
2018000177 05.07.2018 17:50 Muži Skupina MAY Hřiště 5 Nimble Old Man FBK Bulánci 18 : 3
2018000178 05.07.2018 17:50 Muži Skupina MAZ Hřiště 6 Jarozvěř IBK Prešovský Beton 5 : 1
2018000179 05.07.2018 17:50 Muži Skupina MBA Hřiště 7 Draci DNN 5 : 5
2018000180 05.07.2018 17:50 Muži Skupina MBB Hřiště 8 ZaStykVše Antiplayers Dobruška 6 : 3
2018010033 05.07.2018 17:50 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Lassie's snout Viking bitches 11 : 3
2018010034 05.07.2018 17:50 Ženy Skupina FB Hřiště 2 Lamas Galantní jelínci 2 : 6
2018010035 05.07.2018 17:50 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Jolandy Fň Gothaj v sandálech 10 : 2
2018010036 05.07.2018 17:50 Ženy Skupina FD Hřiště 4 Slepičí gang FbC Sokol Předměřice 4 : 2
2018000181 05.07.2018 18:10 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Pojď mi Hop Pink Ladies B 14 : 2
2018000182 05.07.2018 18:10 Muži Skupina MBD Hřiště 6 IBK TurboSkunk Sršni 3 : 7
2018000183 05.07.2018 18:10 Muži Skupina MBE Hřiště 7 Wrecking Boyzz Mladá krv 10 : 1
2018000184 05.07.2018 18:10 Muži Skupina MBF Hřiště 8 FBC Barbaři SK Skalka 4 : 9
2018010037 05.07.2018 18:10 Ženy Skupina FE Hřiště 1 CAPTAIN BOŽKOV CREW Hrošandy 10 : 2
2018010038 05.07.2018 18:10 Ženy Skupina FF Hřiště 2 Praštěný hokejky Holky Sextraligy 5 : 0
2018010039 05.07.2018 18:10 Ženy Skupina FG Hřiště 3 DEJ SI DVACET Wonder Women 10 : 2
2018010040 05.07.2018 18:10 Ženy Skupina FH Hřiště 4 Jolandy Bž Pachys Gerontes 1 : 1
2018000185 05.07.2018 18:30 Muži Skupina MAY Hřiště 5 Divoký Tučňáci Krásní a nezkrotní 4 : 3
2018000186 05.07.2018 18:30 Muži Skupina MAZ Hřiště 6 Fbc Drinkteam Pivoa Rumpijem 6 : 2
2018000187 05.07.2018 18:30 Muži Skupina MBA Hřiště 7 FreakS Sépiáci 4 : 4
2018000188 05.07.2018 18:30 Muži Skupina MBB Hřiště 8 IBK Bačus Vožungři 7 : 5
2018010041 05.07.2018 18:30 Ženy Skupina FA Hřiště 1 Lineárně Nezávislé Plačky 3 : 3
2018010042 05.07.2018 18:30 Ženy Skupina FB Hřiště 2 GUMOVÝ KAČENY FBC VodkaSFrantou 0 : 11
2018010043 05.07.2018 18:30 Ženy Skupina FC Hřiště 3 Kačky Rumové víly 0 : 6
2018010044 05.07.2018 18:30 Ženy Skupina FD Hřiště 4 Funny Dements Spice Girls 2 : 4
2018000189 05.07.2018 18:50 Muži Skupina MBC Hřiště 5 Dobrej Fórek Krásní a nezkrotní Oldies 7 : 3
2018000190 05.07.2018 18:50 Muži Skupina MBD Hřiště 6 FBC Dušan Goga Pokrupovi koně 11 : 4
2018000191 05.07.2018 18:50 Muži Skupina MBE Hřiště 7 FTC Lejto SK Pohoří A++ 12 : 2
2018000192 05.07.2018 18:50 Muži Skupina MBF Hřiště 8 IBK Boskovická Střela White Flying Rabbits 4 : 5
2018010045 05.07.2018 18:50 Ženy Skupina FE Hřiště 1 Kokosáci Protivný & Sprostý 5 : 1
2018010046 05.07.2018 18:50 Ženy Skupina FF Hřiště 2 SuperGirls Ztraceno v upgradu 5 : 4
2018010047 05.07.2018 18:50 Ženy Skupina FG Hřiště 3 Kinder Pussynky 9 : 4
2018010048 05.07.2018 18:50 Ženy Skupina FH Hřiště 4 DžúPínat Šťávy 8 : 2
2018020017 05.07.2018 19:10 Veteráni Skupina VA Hřiště 1 FBC Dobré SPEEDY HLISTY 2 : 5
2018020018 05.07.2018 19:10 Veteráni Skupina VA Hřiště 2 Final countdown Vo co ti de? Legendy 2 : 6
2018020019 05.07.2018 19:10 Veteráni Skupina VB Hřiště 3 FbÚ Renegades FBC PAPPASGEORGIOS 7 : 2
2018020020 05.07.2018 19:10 Veteráni Skupina VB Hřiště 4 BB Tým Medvědi Žacléř 2 : 4
2018000193 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 1 Mischmeister P Hegešáci 5 : 9
2018000194 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 2 Fbc Mistrovice Fénix 2 : 10
2018000195 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 3 Drobci GKS Růžena Meruňková squad 4 : 6
2018000196 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 4 IBK Velký Špatný Brokolice 8 : 7
2018000197 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 5 Spojené síly Pink Ladies A 6 : 0
2018000198 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 6 Růžoví kulíšci Fbc Pohořelice 6 : 5
2018000199 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 7 Three Ponor Mušketýři 3 : 5
2018000200 06.07.2018 08:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 8 Vo co ti de? Hulící četa 4 : 5
2018000201 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 1 Šmrdláci Stará škola 2 : 5
2018000202 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 2 Ruce v bok Poslanci 6 : 2
2018000203 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 3 Neslušný chlapci Mimoni 2 : 5
2018000204 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 4 Jäger Bros Kluci Z Hor 4 : 5
2018000205 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 5 Hafani Brno Morgan Boys 2 : 8
2018000206 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 6 Power Of Deaf IBK Fatmani 2 : 4
2018000207 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 7 Kanárci DRACI s vidlema 7 : 2
2018000208 06.07.2018 08:50 Muži 1.kolo play-off Hřiště 8 Blackhawks Moravia IBK Prešovský Tlak 3 : 4
2018000209 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 1 Pohodáři IBK Boskovická Střela 1 : 4
2018000210 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 2 Rz600 SK Pohoří A++ 9 : 0
2018000211 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 3 FBC Červená voda Pokrupovi koně 1 : 3
2018000212 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 4 Gymnázium Jiřího Halami/y Dobrej Fórek 5 : 3
2018000213 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 5 Hexadecimální Flowtci Vožungři 8 : 0
2018000214 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 6 Filtráčci Draci 0 : 5
2018000215 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 7 fbc Božkov rum Fbc Drinkteam 2 : 3
2018000216 06.07.2018 09:10 Muži 1.kolo play-off Hřiště 8 Kolibříci FBK Bulánci 0 : 5
2018000217 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 1 FBC Barbaři IBF Flamingó 1 : 3
2018000218 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 2 Mladá krv Vlci Tatran Kostelec 3 : 5
2018000219 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 3 Sršni Pink Panters 8 : 3
2018000220 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 4 Krásní a nezkrotní Oldies Koněprdelpůlky 1 : 7
2018000221 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 5 Antiplayers Dobruška TJ Sokol Roveň 2 : 8
2018000222 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 6 FreakS Zilvar 1 : 5
2018000223 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 7 Pivoa Rumpijem Narvanej žigulik 1 : 6
2018000224 06.07.2018 09:30 Muži 1.kolo play-off Hřiště 8 Krásní a nezkrotní Vadivci 7 : 3
2018010049 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 1 FbC Sokol Předměřice Gothaj v sandálech 4 : 2
2018010050 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 2 Kačky Funny Dements 1 : 13
2018010051 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 2 GUMOVÝ KAČENY Lineárně Nezávislé 0 : 5
2018010052 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 4 Viking bitches Lamas 3 : 6
2018010053 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 5 Šťávy Wonder Women 1 : 3
2018010054 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 6 Pussynky Pachys Gerontes 5 : 3
2018010055 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 7 Ztraceno v upgradu Hrošandy 3 : 2
2018010056 06.07.2018 09:50 Ženy 1.kolo play-off Hřiště 8 Protivný & Sprostý SuperGirls 3 : 10
2018000225 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 3 Hegešáci SK Skalka 8 : 1
2018000226 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 4 Fénix FTC Lejto 7 : 6
2018000227 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 5 Růžena Meruňková squad IBK TurboSkunk 11 : 2
2018000228 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 6 IBK Velký Špatný Pink Ladies B 5 : 4
2018000229 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 7 Spojené síly ZaStykVše 6 : 5
2018000230 06.07.2018 10:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 8 Růžoví kulíšci Sépiáci 8 : 2
2018020021 06.07.2018 10:10 Veteráni 1/8 finále Hřiště 1 Medvědi Žacléř Final countdown 3 : 2
2018020022 06.07.2018 10:10 Veteráni 1/8 finále Hřiště 2 Vo co ti de? Legendy FBC PAPPASGEORGIOS 7 : 3
2018000231 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 1 Mušketýři IBK Prešovský Beton 5 : 6
2018000232 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 2 Hulící četa Divoký Tučňáci 13 : 0
2018000233 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 3 Stará škola Ušáci z Bolky 5 : 3
2018000234 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 4 Ruce v bok FRC Mikulov 2 : 3
2018000235 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 5 Mimoni Legendy Gmbh 3 : 2
2018000236 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 6 Kluci Z Hor Krakonoš team 6 : 2
2018000237 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 7 Morgan Boys Homolkovi vepři 8 : 4
2018000238 06.07.2018 10:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 8 IBK Fatmani IBK Drömlag 6 : 3
2018000239 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 1 Kanárci Výbojní Bobři Náchod 2 : 3
2018000240 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 2 IBK Prešovský Tlak ČERMÁCI 3 : 4
2018000241 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 3 IBK Boskovická Střela IBK Jašťurky 2 : 3
2018000242 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 4 Rz600 Bimboost 5 : 0
2018000243 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 5 Pokrupovi koně IBK Krocani 1 : 7
2018000244 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 6 Gymnázium Jiřího Halami/y Jaroměř 3 : 9
2018000245 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 7 Hexadecimální Flowtci Slavoj 4 : 5
2018000246 06.07.2018 10:50 Muži 2.kolo play-off Hřiště 8 Draci Brokolice Skalice 10 : 4
2018000247 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 1 Fbc Drinkteam Excellent E 4 : 7
2018000248 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 2 FBK Bulánci Fbc Orel pil si 4 : 8
2018000249 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 3 IBF Flamingó BEZ LIMITU 2 : 3
2018000250 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 4 Vlci Tatran Kostelec IBK Kostomlaty 8 : 6
2018000251 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 5 Sršni Ašanti v deliriu 4 : 3
2018000252 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 6 Koněprdelpůlky AIK Kattohaikaras Green 5 : 8
2018000253 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 7 TJ Sokol Roveň GFC 2 : 4
2018000254 06.07.2018 11:10 Muži 2.kolo play-off Hřiště 8 Zilvar Pop a Šrot 2 : 3
2018000255 06.07.2018 11:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 6 Narvanej žigulik Domination Monkeys 8 : 2
2018000256 06.07.2018 11:30 Muži 2.kolo play-off Hřiště 7 Krásní a nezkrotní AIK Kattohaikaras Gray 1 : 4
2018020023 06.07.2018 11:30 Veteráni 1/4 finále Hřiště 2 Medvědi Žacléř SPEEDY HLISTY 5 : 7
2018020024 06.07.2018 11:30 Veteráni 1/4 finále Hřiště 3 FBC Dobré BB Tým 5 : 2
2018020025 06.07.2018 11:30 Veteráni 1/4 finále Hřiště 4 Vo co ti de? Legendy Meteor 4 : 7
2018020026 06.07.2018 11:30 Veteráni 1/4 finále Hřiště 5 FbÚ Renegades SHOW MUST GO ON 3 : 4
2018020035 06.07.2018 11:30 Veteráni o 9. místo Hřiště 1 Final countdown FBC PAPPASGEORGIOS 2 : 6
2018010057 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 1 FbC Sokol Předměřice Jolandy Bž 0 : 8
2018010058 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 2 Funny Dements Kinder 5 : 2
2018010059 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 3 Lineárně Nezávislé Holky Sextraligy 4 : 2
2018010060 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 4 Lamas Kokosáci 5 : 2
2018010061 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 5 Wonder Women Slepičí gang 3 : 5
2018010062 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 6 Pussynky Jolandy Fň 3 : 6
2018010063 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 7 Ztraceno v upgradu FBC VodkaSFrantou 1 : 9
2018010064 06.07.2018 11:50 Ženy 2.kolo play-off Hřiště 8 SuperGirls Lassie's snout 0 : 8
2018000257 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 1 Hegešáci Špindl Ubals 2 : 7
2018000258 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 2 Fénix Legendárná Crew 12 : 4
2018000259 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 3 Růžena Meruňková squad FBC Králíky 6 : 2
2018000260 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 4 IBK Velký Špatný FBC Lions 5 : 3
2018000261 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 5 Spojené síly Skurut Hai 3 : 7
2018000262 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 6 Růžoví kulíšci FORZA by Swenbee.cz 7 : 8
2018000263 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 7 IBK Prešovský Beton (J)elita ze střídačky 4 : 7
2018000264 06.07.2018 12:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 8 Hulící četa Hmoždinky ve zdi 0 : 3
2018000265 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 1 Stará škola IRL Brankodrtiči 4 : 3
2018000266 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 2 FRC Mikulov Betálná Trefa 3 : 5
2018000267 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 3 Mimoni PSKJ 1 : 8
2018000268 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 4 Kluci Z Hor Š jako ŠKRRR 2 : 8
2018000269 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 5 Morgan Boys CKUNDY 7 : 5
2018000270 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 6 IBK Fatmani IBK Čuláci 4 : 5
2018000271 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 7 Výbojní Bobři Náchod Katowice GKS 3 : 5
2018000272 06.07.2018 12:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 8 ČERMÁCI Las Plantas 4 : 5
2018000273 06.07.2018 12:50 Muži 3.kolo play-off Hřiště 5 IBK Jašťurky IBK Nepijem 8 : 5
2018000274 06.07.2018 12:50 Muži 3.kolo play-off Hřiště 6 Rz600 Bohužel Děkuju Prosím 2 : 7
2018000275 06.07.2018 12:50 Muži 3.kolo play-off Hřiště 7 IBK Krocani Jedi knights 5 : 7
2018000276 06.07.2018 12:50 Muži 3.kolo play-off Hřiště 8 Jaroměř DYNAMO Pivovar 4 : 5
2018020027 06.07.2018 12:50 Veteráni Semifinále Hřiště 1 SPEEDY HLISTY FBC Dobré 7 : 1
2018020028 06.07.2018 12:50 Veteráni Semifinále Hřiště 2 Meteor SHOW MUST GO ON 5 : 2
2018020029 06.07.2018 12:50 Veteráni o 5. - 8.místo Hřiště 3 Medvědi Žacléř BB Tým 4 : 5
2018020030 06.07.2018 12:50 Veteráni o 5. - 8.místo Hřiště 4 Vo co ti de? Legendy FbÚ Renegades 4 : 3
2018000277 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 1 Slavoj PoRumuMiJeZle 3 : 4
2018000278 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 2 Draci Rosnické Slívy 5 : 11
2018000279 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 3 Excellent E Fk Slatina 1 : 12
2018000280 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 4 Fbc Orel pil si Prdat mrdel 4 : 6
2018000281 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 5 BEZ LIMITU Nimble Old Man 7 : 4
2018000282 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 6 Vlci Tatran Kostelec Jarozvěř 0 : 4
2018000283 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 7 Sršni DNN 5 : 4
2018000284 06.07.2018 13:10 Muži 3.kolo play-off Hřiště 8 AIK Kattohaikaras Green IBK Bačus 4 : 3
2018000285 06.07.2018 13:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 1 GFC Pojď mi Hop 0 : 5
2018000286 06.07.2018 13:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 2 Pop a Šrot FBC Dušan Goga 5 : 6
2018000287 06.07.2018 13:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 3 Narvanej žigulik Wrecking Boyzz 4 : 7
2018000288 06.07.2018 13:30 Muži 3.kolo play-off Hřiště 4 AIK Kattohaikaras Gray White Flying Rabbits 9 : 1
2018010065 06.07.2018 13:30 Ženy 1/8 finále Hřiště 5 Jolandy Bž Plačky 4 : 1
2018010066 06.07.2018 13:30 Ženy 1/8 finále Hřiště 6 Funny Dements Galantní jelínci 4 : 5
2018010067 06.07.2018 13:30 Ženy 1/8 finále Hřiště 7 Lineárně Nezávislé Rumové víly 1 : 3
2018010068 06.07.2018 13:30 Ženy 1/8 finále Hřiště 8 Lamas Spice Girls 3 : 2
2018010069 06.07.2018 13:50 Ženy 1/8 finále Hřiště 5 Slepičí gang CAPTAIN BOŽKOV CREW 1 : 7
2018010070 06.07.2018 13:50 Ženy 1/8 finále Hřiště 6 Jolandy Fň Praštěný hokejky 3 : 2
2018010071 06.07.2018 13:50 Ženy 1/8 finále Hřiště 7 FBC VodkaSFrantou DEJ SI DVACET 4 : 3
2018010072 06.07.2018 13:50 Ženy 1/8 finále Hřiště 8 Lassie's snout DžúPínat 6 : 8
2018020031 06.07.2018 13:50 Veteráni o 5. místo Hřiště 3 BB Tým Vo co ti de? Legendy 10 : 2
2018020032 06.07.2018 13:50 Veteráni o 7.místo Hřiště 4 Medvědi Žacléř FbÚ Renegades 3 : 4
2018020033 06.07.2018 13:50 Veteráni o 3.místo Hřiště 2 FBC Dobré SHOW MUST GO ON 1 : 3
2018020034 06.07.2018 13:50 Veteráni Finále Hřiště 1 SPEEDY HLISTY Meteor 4 : 7
2018000289 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 1 Špindl Ubals Fénix 8 : 6
2018000290 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 2 Růžena Meruňková squad IBK Velký Špatný 6 : 4
2018000291 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 3 Skurut Hai FORZA by Swenbee.cz 6 : 5
2018000292 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 4 (J)elita ze střídačky Hmoždinky ve zdi 4 : 3
2018000293 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 5 Stará škola Betálná Trefa 7 : 6
2018000294 06.07.2018 14:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 6 PSKJ Š jako ŠKRRR 3 : 2
2018000295 06.07.2018 14:30 Muži 4. kolo play-off Hřiště 5 Morgan Boys IBK Čuláci 1 : 8
2018000296 06.07.2018 14:30 Muži 4. kolo play-off Hřiště 6 Katowice GKS Las Plantas 5 : 3
2018010073 06.07.2018 14:30 Ženy 1/4 finále Hřiště 1 Jolandy Bž Galantní jelínci 1 : 2
2018010074 06.07.2018 14:30 Ženy 1/4 finále Hřiště 2 Rumové víly Lamas 6 : 4
2018010075 06.07.2018 14:30 Ženy 1/4 finále Hřiště 3 CAPTAIN BOŽKOV CREW Jolandy Fň 7 : 2
2018010076 06.07.2018 14:30 Ženy 1/4 finále Hřiště 4 FBC VodkaSFrantou DžúPínat 3 : 4
2018000297 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 1 IBK Jašťurky Bohužel Děkuju Prosím 2 : 7
2018000298 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 2 Jedi knights DYNAMO Pivovar 6 : 1
2018000299 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 3 PoRumuMiJeZle Rosnické Slívy 2 : 3
2018000300 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 4 Fk Slatina Prdat mrdel 4 : 3
2018000301 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 5 BEZ LIMITU Jarozvěř 3 : 4
2018000302 06.07.2018 14:50 Muži 4. kolo play-off Hřiště 6 Sršni AIK Kattohaikaras Green 6 : 4
2018000303 06.07.2018 15:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 1 Pojď mi Hop FBC Dušan Goga 4 : 5
2018000304 06.07.2018 15:10 Muži 4. kolo play-off Hřiště 2 Wrecking Boyzz AIK Kattohaikaras Gray 4 : 2
2018000305 06.07.2018 15:10 Muži 1/8 finále Hřiště 3 Špindl Ubals Růžena Meruňková squad 4 : 0
2018000306 06.07.2018 15:10 Muži 1/8 finále Hřiště 4 Skurut Hai (J)elita ze střídačky 5 : 7
2018000307 06.07.2018 15:10 Muži 1/8 finále Hřiště 5 Stará škola PSKJ 3 : 2
2018000308 06.07.2018 15:10 Muži 1/8 finále Hřiště 6 IBK Čuláci Katowice GKS 4 : 3
2018000309 06.07.2018 15:30 Muži 1/8 finále Hřiště 3 Bohužel Děkuju Prosím Jedi knights 4 : 0
2018000310 06.07.2018 15:30 Muži 1/8 finále Hřiště 4 Rosnické Slívy Fk Slatina 2 : 5
2018000311 06.07.2018 15:30 Muži 1/8 finále Hřiště 5 Jarozvěř Sršni 2 : 5
2018000312 06.07.2018 15:30 Muži 1/8 finále Hřiště 6 FBC Dušan Goga Wrecking Boyzz 6 : 5
2018010077 06.07.2018 15:30 Ženy Semifinále Hřiště 1 Galantní jelínci Rumové víly 5 : 4
2018010078 06.07.2018 15:30 Ženy Semifinále Hřiště 2 CAPTAIN BOŽKOV CREW DžúPínat 3 : 2
2018000313 06.07.2018 16:00 Muži 1/4 finále Hřiště 3 Špindl Ubals (J)elita ze střídačky 5 : 9
2018000314 06.07.2018 16:00 Muži 1/4 finále Hřiště 4 Stará škola IBK Čuláci 3 : 2
2018000315 06.07.2018 16:00 Muži 1/4 finále Hřiště 5 Bohužel Děkuju Prosím Fk Slatina 5 : 6
2018000316 06.07.2018 16:00 Muži 1/4 finále Hřiště 6 Sršni FBC Dušan Goga 3 : 5
2018010079 06.07.2018 16:00 Ženy o 3.místo Hřiště 2 Rumové víly DžúPínat 4 : 5
2018010080 06.07.2018 16:00 Ženy Finále Hřiště 1 Galantní jelínci CAPTAIN BOŽKOV CREW 3 : 4
2018000317 06.07.2018 16:30 Muži Semifinále Hřiště 1 (J)elita ze střídačky Stará škola 5 : 4
2018000318 06.07.2018 16:30 Muži Semifinále Hřiště 2 Fk Slatina FBC Dušan Goga 7 : 3
2018000319 06.07.2018 17:00 Muži o 3.místo Hřiště 2 Stará škola FBC Dušan Goga 1 : 4
2018000320 06.07.2018 17:00 Muži Finále Hřiště 1 (J)elita ze střídačky Fk Slatina 2 : 4